پخش ویدیو

وب فرش را بشناسید

سایت وب فرش

تنها سایت و مجموعه ای برای خرید فرش ماشینی بدون واسطه و بطور مستقیم از کارخانه

فروشگاه های فروان و بسیاری در سطح کشور در حال حاضر فعالیت دارند که تمامی آنها مدعی این هستند که مناسبترین قیمت برای فرش ماشینی را عرضه می کنند. و خود را عرضه کننده بدون واسطه و مستقیم از کارخانه معرفی می کنند. اما تا چه اندازه این ادعا حقیقت دارد ؟

کافیست گذر کوتاهی به این مجموعه ها داشته باشیم تا متوجه بشویم که این تبلیغات و شعارها تا چه حد صحت دارد. قیمت هایی بسیار بالا که با ترفندهای خاص فروش و گمراه کردن خریدار محصولات خود را بفروش می رسانند .

وب فرش چیست؟

وب فرش راه حل جدید برای خرید بدون واسطه واقعی است . چگونه ؟ در این سایت با حضور واقعی تولید کنندگان بزرگ و درجه یک فرش ماشینی رقابت واقعی برای عرضه فرش با قیمت های مناسب ایجاد شده است.

در وب فرش خریداران با مراجعه بخش محصولات ، دنیایی از طرح و نقش ها فرش ها را مشاهده می کنند . در کنار هر محصول مشخصات آن به همراه عکس های مختلف وجود دارد . تا اینجای کار مشابه بسیاری از سایت های فروش دیگر بوده است. اما قسمت جالب و هیجان انگیز این سایت بعد از انتخاب مدل شروع می شود . بعد از انتخاب مدل قطعا همه نیاز دارند که قیمت را بدانند و اینجا تفاوت وب فرش مشخص می شود.

 

نظرات مشتریان ما

به چه کسانی خدمات می دهیم؟

خریداران فرش

همکاران گرامی

بازرگانان

ما چه کار می کنیم؟

چالش قیمت

در کنار گزینه خرید هر فرش گزینه ای وجود دارد به نام چالش قیمت . با انتخاب این گزینه شما وارد پنلی می شوید که مدل مورد نظر خود به همراه تعداد و اندازه ها را انتخاب می کنید و استعلام قیمت میگیرید . حال استعلام قیمت شما همزمان به تولیدکنندگان فرش ماشینی ارسال می شود . بعد از این کار تمامی کارخانه های قیمت نهایی سفارش شما را همراه با مشخصات و زمان تحویل پاسخ می دهند . دقت کنید که تمامی قیمت ها توسط تولیدکنندگان به شما ارائه داده می شود و شما مستقیم از خود کارخانه خرید می کنید .

بعد از این شما از بین قیمت های داده شده هر کدام را که مناسبتر دانستید انتخاب میکنید و خرید خود را نهایی می کنید .

مورد دیگر تضمین کیفیت محصول هست که توسط وب فرش انجام میشود کارشناسان تیم وب فرش با برسی کیفیت محصولات و قبول کیفیت فرش این تضمین را به شما میدهد که فرش اورجینال و درجه یک خریداری میکنید.

اهداف ما

رساندن فرش با کیفیت با بهترین قیمت دست مشتریان عزیز