وب فرش
وب فرش
وبلاگ
پشتیبانی وب فرش

وبلاگ وب فرش

خرید اینترنتی فرش

خرید اینترنتی فرش

خرید اینترنتی فرشبرای   خرید اینترنتی فرش  در این سال ها سایت های متنوعی با قیمت های مختلفی برای خریداران فرش  طراحی شده است. هر کدام از این سایت های فروش فرش در مورد فرش ماشینی توضیحاتی را ارایه میکنند و اقدام به فروش فرش ماشینی به صورت انلاین و غیر حضوری میکنند.وب فرش با تجربه ای بسیار بالا در فرش ماشینی که از تولید فرش گرفته (کارخانه فرش ستاره کوروش ) تا عرضه فرش ماشینی در سایت فرش کوروش اشنایی زیادی با فرش و کیفیت فرش دارد.تمام تلاش وب فرش با تجربه چند ساله خود رساندن فرش باکیفیت و اصیل به دست مشتریان عزیز به قیمت درب کارخانه میباشد . البته در وب فرش بر خلاف سایت فرش کوروش فقط محصولات و تولیدات خود شرکت عرضه نمیشود در این سایت اقدام به فروش تمامی محصولات صنایع نساجی هست که با این اقدام باعث بالارفتن تنوع  محولات در فروشگاه اینترنتی وب فرش شده است.

 

امکان مقایسه قیمت بین تولیدکنندگان در فروشگاه وب فرشتفاوت اصلی وب فرش با فروشگاه های اینترنتی دیگر امکان مقایسه قیمت بین تولید کنندگان  و عرضه کنندگان فرش ماشینی هست تمایز اصلی اینجا مشخص میشود زمانی که خریدار فرش طرحی را انتخاب میکند و اقدام به مقایسه قیمت میکند در این شرایط هست که در میان قیمت ها بهترین قیمت انتخاب میشود که تفاوت قیمت بین تولید کننده گان فرش مشخص میشود.روش کار به این گونه است که رقابتی در ارائه قیمت و کیفیت فرش برای تولیدکنندگان به وجود آمده است . خریداران با انتخاب فرش در بین مدل های فراوان و متنوعی که در سایت قرار داده شده است چالش قیمتی بین تولیدکننده و تامین کنندگان مجموعه وب فرش ایجاد می کنند. تولیدکنندگان خاضر در مجموعه وب فرش با ارائه قیمت های خود وارد رقابت در قیمت دهی می شوند و خریداران می توانند با بررسی تمامی پیشنهادها فروشنده مور نظر خود را انتخاب کنند. طبیعتا با این روش خریداران می توانند فرش مورد نظر خود را با کمترین قیمت خرید کنند.

 

خریدمستقیم از کارخانه فرشاولویت اصلی وب فرش رساندن فرش اصلی و اورجینال به دست مشتریان عزیز و گرامی هست .کارشناسان وب فرش محصول خریداری شده را با دقت تمام بررسی کرده و جنس اصلی و اورجینال را تایید میکنند بنابراین تمام تولیدکنندگان فرش ماشینی در سایت وب فرش از برترین های نساجی ایران میباشند   و توسط کارشناسان وب فرش انتخاب شده اند. به همین دلیل کیفیت محصولات ضمانت این سایت را نیز دارد.

 

امکان ارسال فرش غیر اورجینال نیست !با توضیحات مختصری که در مورد وب فرش داده شد متوجه خدمات وب فرش شده اید البته تجربه و شناخت فرش در وب فرش توسط تیمی حرفه ای انجام میشود به همین دلیل امکان تایید فرش غیر اورجینال توسط وب فرش وجود ندارد و تمام فرش های ارسالی مهر اصلی بودن را توسط کارشناسان ما دریافت میکنند .چرا برای خریدفرش  نیاز به یک کارشناس فرش داریم


این مطلب را از دست ندهید:

خرید فرش


فرآیند تولید فرش ماشینی مراحل مختلفی دارد . مواد و نخ های متفاوتی می توان در تولید این فرش ها استفاده کرد . محصول نهایی هر کدام از این جنس ها کیفیت و قیمت های متفاوتی می توانند داشته باشند. شناخت این تفاوت ها خیلی ساده نبوده و فقط کارشناسان خبره ای که اطلاع کامل از این نخ ها و تولیدات را دارند می توانند کالای با کیفیت را از فرش های کیفیت پایین تشخیص بدهند . به همین همراه داشتن یک متخخص و کارشناس فرش ماشینی در هنگام خرید این اطمینان را برای خریدار به وجود می آورد که بهترین فرش را می توانند خرید کند. 

برای مثال فرش 700 شانه کیفیت های مختلفی دارد به دور از کیفیت نخ و الیاف استفاده شده در داخل فرش که بسیار پیچیده و وقت گیر هست دستگاه های بافت این نوع فرش هم بسیار متفاوت هست که تاثیر زیادی بر قیمت فرش دارد .یا مثلا در بازار فرش بسیار وجود دارد که فرش 500 شانه را با اصلاح طرح 700 شانه یا 700 شانه اصلی به فروش میرسانند که یک کارشناس میتواند این را تشخیص دهد .


 این مطلب را ازدست ندهید


تفاوت بین نخ اکرولیک و پلی استر

 

قیمت فرش را از وب فرش بخواهیدوب فرش با گردآوری تولیدکنندگان فرش ماشینی در کنار هم ، به مرجعی کاملا معتبر برای قیمت دهی در فرش ماشینی تبدیل شده است. بنابراین برای اطلاع از قیمت واقعی فرش ماشینی میتوانید قیمت فرش را از این سایت استعلام بگیرید

 

انتخاب از میان بیشترین تنوع فرش هاتنوع و تعداد زیاد تولیدکنندگان در سایت وب فرش باعث شده تا طرح و مدل های بسیاری را در این مجموعه مشاهده کنید. بیشترین تنوع در طرح و رنگ در بین فرش های 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و همچنین فرش های 1500 شانه مجموعه ی بینظیری از فرش های ماشینی فراهم آورده تا خریداران با جستجو در این سایت گزینه های بسیاری را برای مقایسه و انتخاب داشته باشند و بتوانند بهترین خرید را انجام دهند.

 

خریدی آسان و بدون نگرانیسایت وب فرش با کاربری ساده این امکان را فراهم آورده تا خریداران به سادگی در سایت جستجو کرده ، استعلام قیمت گرفته و با تولیدکنندگان ارتباط برقرار کنند و با اطلاعاتی دقیق اقدام به خرید کنند. در کنار همه ی این امکانات تضمین کیفیت و قیمت توسط سایت وب فرش آسودگی خاطر را برای خریداران به وجود آورده تا بدون نگرانی از کیفیت و قیمت فرش را خریدارای کنند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید

ارسال دیدگاه

نیاز به مشاوره بیشتر برای خرید محصولتان دارید؟

برای صحبت با متخصصان ما تماس بگیرید.

02177323500-09101556168
مشاوره رایگان
مجتبی تشت زر

مجتبی تشت زر

0 دیدگاه

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید...

ارسال دیدگاه