وبلاگ

چه فرش هایی محیط را روشن تر می کند ؟

چه-فرش-هایی-محیط-را-روشن-تر-می-کند-؟

با توجه به گسترش جمعیت و نظر به اینکه وسعت خانه های امروزی محدود و دارای متراژ کمی می باشند بسیاری از افراد به دنبال فرش های با رنگ روشن هستند تا فضای منزل بزرگتر نشان داده شود.

البته خانه های بزرگی هم وجود دارد که به لحاظ شرایط ساخت مهندسی نواقصی دارند که فضای منزل را محدود کرده است  با استفاده از فرش هایی با رنگ روشن می توانید این نواقص را به حداقل برسانید.

علاوه بر همه مواردی که به آن اشاره شد بسیاری از زوجین جوانی که می خواهند زندگی مشترک خود را شروع کنند می توانند  فرش های روشن با طیف کرم ، سیلور ، یاسی و یا بژ تهیه نمایند و سایر لوازم خانگی و مبلمان خود را بر اساس این رنگ ها خریداری نمایند که با این کار علاوه بر جلوه های بسیار زیبا جذابیت منزل خود را دو چندان نمایند.

انتخابی بی همتا با فرش های رنگ روشن

یکی از زیباترین رنگ های روشنی که روانه ی بازار شده رنگ بژ است دوستداران این طیف رنگ نگرانی کمتری نسبت به کثیف شدن زود هنگام فرش خواهند داشت

انتخاب این رنگ فرش هارمونی بهتری با مبلمان و سایر لوازم خانگی خواهد داشت.

 

انتخاب فرش با رنگ خنثی

فرش1500 شانه طرح ارسباران زغالی

فرش 1500 شانه طرح ارسباران زغالی

فرش های light  titan یکی دیگر از رنگ های روشن مد روز بوده این رنگ بندی بی نظیر با کوسن ، پرده ، مبلمان براحتی ست می شود و جزء رنگ های خنثی بوده و جایگزین مناسبی برای رنگ طوسی شناخته می شود

فرش های رنگ روشن خانه را دلباز تر نشان می دهد چنانچه درمنزلی که دارای متراژ کوچکتری است از فرش ها با رنگ کرم استفاده نمایید خانه بزرگتر نشان داده می شود.

 

 

همچنین اگر  وسایل دکوراسیون شما ترکیبی از چند رنگ داشته باشد می توانید از فرش های ترنج دار استفاده کنید که رنگ ترنج با حاشیه فرش متفاوت باشد تا با وسایل ست شود

برخی  نگران بابت انتخاب رنگ روشن به جهت  کثیف شدن زودهنگام فرش هستند  همانطور که گفته شد میتوان فرشی روشن با طیف کرم ، سیلور ، در ترنج و طوسی ، متال ، گردویی یا سورمه ای در حاشیه تهیه نمایید تا این نگرانی بر طرف شود و  فرش دیرتر کثیف شود.

رنگ فرش موکا

رنگ موکا از رنگ های  بسیار زیبا  و چشم نواز می باشد  حتما برای شما هم پیش آمده هست که بخواهید بدانید رنگ فرش موکا از کدام طیف رنگ هاست

 

رنگ فرش  موکا یکی از رنگهای جذاب گروه رنگهای قهوه اي هست که همان طور که از نامش مشخص هست نمایانگر ترکیبی از شکلات و قهوه است  و رنگی که به خوبی با رنگهای روشن دکوراسیون گرفته تا تیره  جور می شود.

.

رنگ فرش قهوه اي موکای تیرهاین رنگ تیره ترین رنگ در طیف رنگی موکا هست که می‌توان آن را ترکیبی از قهوه و شکلات تلخ دانست وترکیب این رنگ در فرش گرمای خنثی را در محیط منزل از بین می برد

این مطلب را از دست ندهید:

نقشه فرش ماشینی

 

رنگ فرش قهوه اي موکای روشن

این رنگ فرش روشن ترین رنگ در طیف رنگی قهوه اي موکا هست و با سایر  رنگ ها ی روشن  منزل فضای دلنشینی به منزل می بخشد .

.

ایجادفضایی لطیف با فرش های گل برجسته روشن

چنانچه سلیقه ی شما انتخاب فرش های با رنگ روشن است فرش  ۷۰۰ شانه ، ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته بهترین گزینه انتخابی  است این فرش ها در غالب کلاسیک و مدرن تولید می شود که در برخی از نقش ها گل ها در حاشیه و یا در ترنج فرش به طور برجسته با رنگ های روشن طراحی شده است قابل ذکر است برجستگی فرشها جلوه های ویژه و فضایی بسیار زیبا را درکنار چیدمان دکوراسیون منزل ایجاد می کند .

 

فرش ها روشن بدون حاشیه

فرش طرح ماهور ترمه ای 1200 شانه

فرش طرح ماهور ترمه ای 1200 شانه

این طیف از فرش ها در دوسبک کلاسیک و مدرن و با کیفت های ۷۰۰ شانه ،فرش ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه تولید می شود همانطور که قبلا گفته شد فرش های روشن فضایی منزل را بزرگتر نشان می دهد حالا این را بدانید که فرش های بدون حاشیه روشن فضا را دو چندان بزرگتر نشان می دهد.

نتیجه گیری : چه فرش هایی محیط را روشن تر می کند ؟

چنانچه قصد خرید فرش روشن را دارید که در آن از رنگ های مد روز بازار نظیر موکا و بژ ، سیلور به کار رفته باشد وب فرش علاوه بر قیمت فرش بهترین گزینه بر ای تنوع این نوع فرش ها  محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *