وب فرش
وب فرش
تماس با ما
پشتیبانی وب فرش

درباره ما

سایت وب فرش

تنها سایت و مجموعه ای برای خرید فرش ماشینی بدون واسطه و بطور مستقیم از کارخانه  

فروشگاه های فروان و بسیاری در سطح کشور در حال حاضر فعالیت دارند که تمامی آنها مدعی این هستند که مناسبترین قیمت برای فرش ماشینی را عرضه می کنند. و خود را عرضه کننده بدون واسطه و مستقیم از کارخانه معرفی می کنند. اما تا چه اندازه این ادعا حقیقت دارد ؟

کافیست گذر کوتاهی به این مجموعه ها داشته باشیم تا متوجه بشویم که این تبلیغات و شعارها تا چه حد صحت دارد. قیمت هایی بسیار بالا که با ترفندهای خاص فروش و گمراه کردن خریدار محصولات خود را بفروش می رسانند .

وب فرش چیست؟

وب فرش راه حل جدید برای خرید بدون واسطه واقعی است . چگونه ؟ در این سایت با حضور واقعی تولید کنندگان بزرگ و درجه یک فرش ماشینی رقابت واقعی برای عرضه فرش با قیمت های مناسب ایجاد شده است.

در وب فرش خریداران با مراجعه بخش محصولات ، دنیایی از طرح و نقش ها فرش ها را مشاهده می کنند . در کنار هر محصول مشخصات آن به همراه عکس های مختلف وجود دارد . تا اینجای کار مشابه بسیاری از سایت های فروش دیگر بوده است. اما قسمت جالب و هیجان انگیز این سایت بعد از انتخاب مدل شروع می شود . بعد از انتخاب مدل قطعا همه نیاز دارند که قیمت را بدانند و اینجا تفاوت وب فرش مشخص می شود.

چالش قیمت

در کنار گزینه خرید هر فرش گزینه ای وجود دارد به نام چالش قیمت . با انتخاب این گزینه شما وارد پنلی می شوید که مدل مورد نظر خود به همراه تعداد  و اندازه ها را انتخاب می کنید و استعلام قیمت میگیرید . حال استعلام قیمت شما همزمان به تولیدکنندگان فرش ماشینی ارسال می شود . بعد از این کار تمامی کارخانه های قیمت نهایی سفارش شما را همراه با مشخصات و زمان تحویل پاسخ می دهند . دقت کنید که تمامی قیمت ها توسط تولیدکنندگان به شما ارائه داده می شود و شما مستقیم از خود کارخانه خرید می کنید .

بعد از این شما از بین قیمت های داده شده هر کدام را که مناسبتر دانستید انتخاب میکنید و خرید خود را نهایی می کنید .

مورد دیگر تضمین کیفیت محصول هست که توسط وب فرش انجام میشود کارشناسان تیم وب فرش با برسی کیفیت محصولات و قبول کیفیت فرش این تضمین را به شما میدهد که فرش اورجینال و درجه یک خریداری میکنید.