قیمت فرش ۶متری ماشینی

نمایش 1–24 از 437 نتیجه

قیمت فرش ماشینی ۶متری درجه یک

قیمت فرش 6 متری بر اساس شانه،تراکم و کیفیت بافت آن مشخص می‌شود. مهمترین عامل در قیمت فرش، الیاف بکار رفته در داخل فرش است. به  زبان ساده‌تر نخ به کار رفته در بافت فرش موثرترین عامل در قیمت گذاری فرش محسوب می‌شود.  بعد از کیفیت نخ، مهمترین گزینه شانه و تراکم فرش ماشینی است که بر قیمت فرش تاثیر گذار می‌باشد.

تمامی فرش‌های وب فرش به طور مستقیم از تولیدکنندگان برتر کشور تهیه می‌شود و کیفیت آن‌ها ضمانت می‌شود. برای اطلاعات بیشتر و خرید متناسب، به شما پیشنهاد می‌کنیم صفحات قیمت فرش ۹ متری و قیمت فرش ۱۲ متری را هم مطالعه بفرمایید.

لیست قیمت فرش 6 متری به صورت زیر است:

لازم به ذکر است، قیمت فرش 6 متری گل برجسته کاشان 100هزار تومان از همان شانه بالاتر است.

همچنین، فرش 6 متری به دلیل کاربرد فراوانی که دارد در طرح‌های متنوع با الیاف و تراکم‌های مختلفی بافته می‌شود. در صفحه قیمت فرش ماشینی ۶ متری ارزان؛ طرح، رنگ و قیمت آن‌ها را قرار داده‌ایم.

ابعاد و سایز فرش 6 متری درجه یک کاشان

سایز فرش 6 متری به صورت 3*2 می‌باشد. به عبارت ساده‌تر فرش 6 متری کاشان دارای 2 متر عرض یا پهنا و 3 متر طول یا بلندی است.

تاثیر شانه و تراکم فرش بر قیمت فرش 6 متری ماشینی

انتخاب فرش 6 متری ماشینی مناسب، به عوامل مختلفی از جمله شانه و تراکم بستگی دارد.

تعداد گره‌های موجود در هر عرض فرش را شانه می‌گویند. هرچه شانه فرش بیشتر باشد  به علت تراکم بالاتر، زیبایی، ظرافت و ریز‌نقشی فرش بیشتر می‌شود و در نتیجه قیمت آن نیز به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

تعداد گره‌های موجود در هر متر مربع فرش را تراکم می‌گویند.  هرچه تراکم فرش بیشتر باشد،  انسجام و دوام فرش بیشتر می‌شود، در نتیجه قیمت فرش نیز افزایش پیدا می‌کند.

جنس نخ در فرش۶ متری و تاثیر آن بر قیمت و کیفیت

جنس نخ یکی از فاکتورهای کلیدی در تعیین قیمت فرش  و کیفیت آن است. تنوع زیادی در الیاف مورد استفاده در بافت فرش وجود دارد.  رایج‌ترین نوع نخ در فرش‌ 6 متری کاشان به دلیل مقاومت بالا، رنگرزی آسان و قیمت مناسب نخ اکریلیک می‌باشد. البته در صورت تقاضای کاربر با نخ پلاستیک هم بافته می‌شود که توصیه نمی‌شود.

مزایای استفاده از فرش 6 متری

  • جابجایی آسان‌تر: فرش‌های 6 متری سبک‌تر هستند و جابجایی آن‌ها به راحتی انجام می‌شود.
  • تنوع در چیدمان: می‌توانید از دو فرش با طرح و رنگ متفاوت استفاده کنید و فضایی خلاقانه و چشم‌نواز ایجاد کنید.
  • شستشوی آسان‌تر: در صورت کثیف شدن یک فرش، نیازی به جابجایی و شستشوی کل فرش 12 یا 9 متری نیست.